wtorek, 13 października 2015

Kampanie w streetcom

Od zawsze lubiłam testować produkty różnego rodzaju, oceniać je i rekomendować jeżeli uznałam je za ciekawe. Byłam ambasadorką kilku firm kosmetycznych, konsultantką, chętnie poznawałam też produkty u znajomych i koleżanek. Zawsze też interesowałam się produktami dla dzieci, a od czasu studiów moje zainteresowania wzrosły, poszerzyły się, a wnioski stały się bardziej świadome.

Ponieważ chciałam to kontynuować postanowiłam znaleźć miejsce, w którym będę mogła łączyć to, co lubię z czymś pożytecznym. Jakiś czas temu zarejestrowałam się na streetcom.pl. Po dołączeniu do grona ekspertów można wypełniać ankiety i wykonywać inne akcje za które zdobywa się punkty. Raz na jakiś czas można otrzymać zaproszenie do kampanii, w których otrzymuje się produkty do oceniania. Następnie uzupełnia się raporty, w których wyrażamy opinie własne lub innych osób.

Jest to bardzo fajna inicjatywa. Dzięki niej mam możliwość testowania aktualnie mleka Nestle NanPro2. Moje dziecko staram się karmić piersią i robiłam to przez cały czas do 10 miesiąca (do 6 wyłącznie), niestety moje dziecko ma większe potrzeby niż jestem w stanie mu zaoferować, więc wprowadziłam mleko modyfikowane. Zaczęłam od innego, a teraz mamy właśnie Nestle. Już niebawem na blogu pojawi się post z opinią na temat tego mleka. Na tę chwilę testujemy i nie ukrywam porównujemy z mlekiem, które już znam :)


4 komentarze:

  1. Ja jestem tam od roku, a nie udało mi się jeszcze załapać do żadnych testów :(

    OdpowiedzUsuń
  2. O nie wiedziałam o tej stronie :) biegnę się zarejestrować :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Od niedawna również jestem ekspertem na streetcom, natomiast do tej pory nie udało mi się u nich załapać do żadnej kampanii. Jest wiele tego typu stron o testowaniu trnd - tutaj załapałam się się na kampanię przekąski serowej Cheese Snack od Zott a także rekomenduj.to - tutaj obecnie testuję kawę Tchibo Cafissimo w kapsułkach - pyszne kampanie..opisałam też na moim blogu http://blogoweslowa.blogspot.com/ zapraszam do czytania, śledzenia i komentowania :)

    OdpowiedzUsuń

Szukaj na tym blogu